Medewerkers

Directie BosBoon Expertise

ing. M.C.J. (Mathy) Boon NIVRE-re

Mr. H.M. (Herman) van Velsen NIVRE-re

ing. T.A.M. (Twan) Meulendijks NIVRE-re

Directie RVJ BosBoon Expertise

ing. B. (Benno) van Berkel NIVRE-re

P.P. (Pieter Paul) Verhorst NIVRE-re

Mr. H.M. (Herman) van Velsen NIVRE-re

ing. T.A.M. (Twan) Meulendijks NIVRE-re

Experts

ing. M.C.J. (Mathy) Boon NIVRE-re

Senior schade-expert
Eindhoven
Aansprakelijkheid en
Technische Varia

E: mboon@bosboon.nl
T: +31 (0)6 51547671

ing. H. (Herman) van der Bos NIVRE-re

Senior schade-expert
Amsterdam
Aansprakelijkheid en
Technische Varia

E: hvdbos@bosboon.nl
T: +31 (0)6 36061259

mr. W.H.A.C. (Wim) Campman NIVRE-re

Senior schade-expert
Amsterdam
Aansprakelijkheid en
Technische Varia

E: wcampman@bosboon.nl
T: +31 (0)6 25062440

ing. J. (John) Coblens

Technisch consultant
Amsterdam
Aansprakelijkheid en
Technische Varia

E: jcoblens@bosboon.nl
T: +31 (0)6 30875313

drs. K. (Kenneth) Derksen NIVRE-re

bedrijfsschade-expert
Eindhoven
Alle diensten

E: kderksen@bosboon.nl
T: +31 (0)20 2610777

H. (Hans) de Haan

Senior schade-expert
Amsterdam
Aansprakelijkheid en
Technische Varia

E: hdhaan@bosboon.nl
T: +31 (0)6 57885460

P.H.A. (Pieter) de Maaré

Senior schade-expert
Eindhoven
Aansprakelijkheid en
Technische Varia

E: pdmaare@bosboon.nl
T: +31 (0)6 57317906

ing. T.A.M. (Twan) Meulendijks NIVRE-re

Senior schade-expert
Eindhoven
Aansprakelijkheid en
Technische Varia

E: tmeulendijks@bosboon.nl
T: +31 (0)6 53497514 

L. (Luc) Reijrink NIVRE-re

Senior schade-expert
Eindhoven
Aansprakelijkheid en
Technische Varia

E: lreijrink@bosboon.nl
T: +31 (0)6 51779789

ing. A. (Arjan) Renting NIVRE-re

Schade-expert
Amsterdam
Aansprakelijkheid en
Technische Varia

E: arenting@bosboon.nl
T: +31 (0)6 83563052

Mr. H.M. (Herman) van Velsen NIVRE-re

Senior schade-expert
Amsterdam
Aansprakelijkheid en
Technische Varia

E: hvvelsen@bosboon.nl
T: +31 (0)6 22486500

ing. G.J.P. (Bram) Wirds NIVRE-re

Schade-expert
Eindhoven
Aansprakelijkheid en
Technische Varia

E: bwirds@bosboon.nl
T: +31 (0)6 53497514 

ir. X.E.A. (Xavier) Schulkens NIVRE-re

Senior schade-expert
Eindhoven
Aansprakelijkheid en
Technische Varia

E: xschulkens@bosboon.nl
T: +31 (0)6 52458411

C.D.W. (Willem) van Tongeren

Schade-expert
Eindhoven
Transport
Goederen

E: wvtongeren@bosboon.nl
T: +31 (0)6 39450165

M. (Martin) Eijben

Schade-expert
Amsterdam
Transport Goederen en
Scheepvaart en Techniek

E: meijben@bosboon.nl
T: +31 (0)6 20679862

R.M. (Rob) de Jongh NIVRE-re

Schade-expert
Amsterdam
Transport
Goederen

E: rdjongh@bosboon.nl
T: +31 (0)6 53497514 

L.P.C. (Leon) Aelmans NIVRE-re

Senior schade-expert
Eindhoven
Personenschade

E: laelmans@bosboon.nl
T: +31 (0)6 12212061

H.H.J. (Hein) Michels

Senior schade-expert
Eindhoven
Personenschade

E: hmichels@bosboon.nl
T: +31 (0)6 12211948

A. (Anita) Geitenbeek NIVRE-re

Senior schade-expert
Amsterdam
Personenschade

E: ageitenbeek@bosboon.nl
T: +31 (0)6 30911529

R.A.M. (Rob) Donkers NIVRE-re

Schade-expert
Eindhoven
Personenschade

E: rdonkers@bosboon.nl
T: +31 (0)6 51382081

C.J.M. (Wilco) van Mook NIVRE-re

Schade-expert
Eindhoven
Personenschade

E: wvmook@bosboon.nl
T: +31 (0)6 13623658

A.M. (Annemiek) Verhorst-Lemsom

Schade-expert
Amsterdam
Transport Goederen

E: averhorst@rvjbosboon.nl
T: +31 (0)6 22412572

P.P.F. (Pieter Paul) Verhorst NIVRE-re

Senior schade-expert
Amsterdam
Brand

E: ppverhorst@rvjbosboon.nl
T: +31 (0)6 53156509

ing. B. (Benno) van Berkel NIVRE-re

Senior schade-expert
Amsterdam
Brand

E: bvberkel@rvjbosboon.nl
T: +31 (0)6 51138217

N. (Nadia) Kuah

Schade-expert
Amsterdam
Transport Goederen

E: nkuah@rvjbosboon.nl
T: +31 (0)6 82361050

W. (Willy) Berentsen NIVRE-re

Senior schade-expert
Amsterdam
Brand

E: wberentsen@rvjbosboon.nl
T: +31 (0)6 22208750

I. (Ilona) Lintsen-Gunsing

Schadebehandelaar
Eindhoven
Alle diensten

E: ilintsen-gunsing@bosboon.nl
T: +31 (0)40 2647337

mr. E. (Eef) Spronck

Schadebehandelaar
Eindhoven
Alle diensten

E: espronck@bosboon.nl
T: +31 (0)20 2610777

ing. C.N. (Cees) Dobbe NIVRE-re

Senior schade-expert
Amsterdam
Brand

E: cdobbe@bosboon.nl
T: +31 (0)6 53652490

Officemanagers

ing. S. (Sabine) van der Linden

Officemanager
Eindhoven

E: svdlinden@bosboon.nl
T: +31 (0)40 2647333

G. (Geeta) Mazer

Officemanager
Amsterdam

E: gmazer@rvjbosboon.nl
T: +31 (0)20 4650465

Binnendienst

Adinda

Secretaresse
Eindhoven

E: info@bosboon.nl
T: +31 (0)40 2647333

Danique

Secretaresse
Eindhoven

E: info@bosboon.nl
T: +31 (0)40 2647333

Jeanine

Secretaresse
Eindhoven

E: info@bosboon.nl
T: +31 (0)40 2647333

José

Secretaresse
Eindhoven

E: info@bosboon.nl
T: +31 (0)40 2647333

Saskia

Secretaresse
Eindhoven

E: info@bosboon.nl
T: +31 (0)40 2647333

Renate

Secretaresse
Amsterdam

E: info@bosboon.nl
T: +31 (0)20 2610777

Monique

Financiële administratie
Amsterdam

E: info@bosboon.nl
T: +31 (0)20 2610777

Marcia

Secretaresse
Amsterdam

E: info@rvjbosboon.nl
T: +31 (0)20 4650465

Directie BosBoon Expertise

ing. M.C.J. (Mathy) Boon NIVRE-re

Directeur

Mr. H.M. (Herman) van Velsen NIVRE-re

Directeur

ing. T.A.M. (Twan) Meulendijks NIVRE-re

Directeur

Directie RVJ BosBoon Expertise

ing. B. (Benno) van Berkel NIVRE-re

Directeur

P.P. (Pieter Paul) Verhorst NIVRE-re

Directeur

Mr. H.M. (Herman) van Velsen NIVRE-re

Directeur

ing. T.A.M. (Twan) Meulendijks NIVRE-re

Directeur

Experts

ing. M.C.J. (Mathy) Boon NIVRE-re

Senior schade-expert
Eindhoven
Aansprakelijkheid en
Technische Varia

ing. H. (Herman) van der Bos NIVRE-re

Senior schade-expert
Amsterdam
Aansprakelijkheid en
Technische Varia

mr. W.H.A.C. (Wim) Campman NIVRE-re

Senior schade-expert
Amsterdam
Aansprakelijkheid en
Technische Varia

ing. J. (John) Coblens

Technisch consultant
Amsterdam
Aansprakelijkheid en
Technische Varia

drs. K. (Kenneth) Derksen NIVRE-re

bedrijfsschade-expert
Eindhoven
Alle diensten

H. (Hans) de Haan

Senior schade-expert
Amsterdam
Aansprakelijkheid en
Technische Varia

P.H.A. (Pieter) de Maaré

Senior schade-expert
Eindhoven
Aansprakelijkheid en
Technische Varia

ing. T.A.M. (Twan) Meulendijks NIVRE-re

Senior schade-expert
Eindhoven
Aansprakelijkheid en
Technische Varia

L. (Luc) Reijrink NIVRE-re

Senior schade-expert
Eindhoven
Aansprakelijkheid en
Technische Varia

ing. A. (Arjan) Renting NIVRE-re

Senior schade-expert
Amsterdam
Aansprakelijkheid en
Technische Varia

Mr. H.M. (Herman) van Velsen NIVRE-re

Senior schade-expert
Amsterdam
Aansprakelijkheid en
Technische Varia

ing. G.J.P. (Bram) Wirds NIVRE-re

Schade-expert
Eindhoven
Aansprakelijkheid en
Technische Varia

ir. X.E.A. (Xavier) Schulkens NIVRE-re

Senior schade-expert
Eindhoven
Aansprakelijkheid en
Technische Varia

C.D.W. (Willem) van Tongeren

Schade-expert
Eindhoven
Transport
Goederen

M. (Martin) Eijben

Schade-expert
Amsterdam
Transport Goederen en
Scheepvaart en Techniek

R.M. (Rob) de Jongh NIVRE-re

Schade-expert
Amsterdam
Transport
Goederen

L.P.C. (Leon) Aelmans NIVRE-re

Senior schade-expert
Eindhoven
Personenschade

H.H.J. (Hein) Michels

Senior schade-expert
Eindhoven
Personenschade

A. (Anita) Geitenbeek NIVRE-re

Senior schade-expert
Amsterdam
Personenschade

R.A.M. (Rob) Donkers NIVRE-re

Schade-expert
Eindhoven
Personenschade

C.J.M. (Wilco) van Mook NIVRE-re

Schade-expert
Eindhoven
Personenschade

A.M. (Annemieke) Verhorst-Lemsom

Schade-expert
Amsterdam
Transport Goederen

P.P.F. (Pieter Paul) Verhorst NIVRE-re

Senior schade-expert
Amsterdam
Brand

ing. B. (Benno) van Berkel NIVRE-re

Senior schade-expert
Amsterdam
Brand

N. (Nadia) Kuah

Schade-expert
Amsterdam
Transport Goederen

W. (Willy) Berentsen NIVRE-re

Senior schade-expert
Amsterdam
Brand

I. (Ilona) Lintsen-Gunsing

Schadebehandelaar
Eindhoven
Alle diensten

mr. E. (Eef) Spronck

Schadebehandelaar
Eindhoven
Alle diensten

ing. C.N. (Cees) Dobbe NIVRE-re

Senior schade-expert
Amsterdam
Brand

Officemanagers

ing. S. (Sabine) van der Linden

Officemanager
Eindhoven

G. (Geeta) Mazer

Officemanager
Amsterdam

Binnendienst

Adinda

Secretaresse
Eindhoven

Danique

Secretaresse
Eindhoven

Jeanine

Secretaresse
Eindhoven

José

Secretaresse
Eindhoven

Saskia

Secretaresse
Eindhoven

Renate

Secretaresse
Amsterdam

Monique

Secretaresse
Amsterdam

Marcia

Secretaresse
Amsterdam