Medewerkers

Directie BosBoon Expertise

Mathy Boon

ing. M.C.J. (Mathy) Boon NIVRE-re

Directeur

E: mboon@bosboon.nl

T: +31 (0)6 51 54 76 71

Herman van der Bos

ing. H. (Herman) van der Bos NIVRE-re

Directeur

E: hvdbos@bosboon.nl

T: +31 (0)6 36 06 12 59

Directie RVJ BosBoon Expertise

Herman van der Bos

ing. H. (Herman) van der Bos NIVRE-re

Directeur

E: hvdbos@bosboon.nl

T: +31 (0)6 36 06 12 59

Experts

Mathy Boon (Expertise)

ing. M.C.J. (Mathy) Boon NIVRE-re

Senior schade-expert
Eindhoven

Aansprakelijkheid en Technische Varia

E: mboon@bosboon.nl

T: +31 (0)6 51 54 76 71

Herman van der Bos (Expert)

ing. H. (Herman) van der Bos NIVRE-re

Senior schade-expert
Amsterdam

Aansprakelijkheid en Technische Varia

E: hvdbos@bosboon.nl

T: +31 (0)6 36 06 12 59

Wim Campman

mr. W.H.A.C. (Wim) Campman NIVRE-re

Senior schade-expert
Amsterdam
Aansprakelijkheid en Technische Varia

E: wcampman@bosboon.nl

T: +31 (0)6 25 06 24 40

John Coblens

ing. J. (John) Coblens

Technisch consultant
Amsterdam
Aansprakelijkheid en Technische Varia

E: jcoblens@bosboon.nl

T: +31 (0)6 30 87 53 13

Kenneth Derksen

drs. K. (Kenneth) Derksen

Bedrijfsschade-expert
Amsterdam
Alle diensten

E: kderksen@bosboon.nl

T: +31 (0)20 26 10 777

Hans de Haan

H. (Hans) de Haan

Senior schade-expert
Amsterdam
Aansprakelijkheid en Technische Varia

E: hdhaan@bosboon.nl

T: +31 (0)6 57 88 54 60

Pieter de Maaré

P.H.A. (Pieter) de Maaré

Senior schade-expert
Eindhoven
Aansprakelijkheid en Technische Varia

E: pdmaare@bosboon.nl

T: +31 (0)6 57 31 79 06

Twan Meulendijks (Expert)

ing. T.A.M. (Twan) Meulendijks NIVRE-re

Senior schade-expert
Eindhoven

Aansprakelijkheid en Technische Varia

E: tmeulendijks@bosboon.nl

T: +31 (0)6 53 49 75 14

Luc Reijrink

L. (Luc) Reijrink
NIVRE-re

Senior schade-expert
Eindhoven
Aansprakelijkheid en Technische Varia

E: lreijrink@bosboon.nl

T: +31 (0)6 51 77 97 89

Arjan Renting

ing. A. (Arjan) Renting NIVRE-re

Senior schade-expert
Amsterdam
Aansprakelijkheid en Technische Varia

E: arenting@bosboon.nl

T: +31 (0)6 83 56 30 52

Herman van Velsen

Mr. H.M. (Herman) van Velsen NIVRE-re

Senior schade-expert
Amsterdam
Aansprakelijkheid en Technische Varia

E: hvvelsen@bosboon.nl

T: +31 (0)6 22 48 65 00

Cees Dobbe

ing. C.N. (Cees) Dobbe NIVRE-re

Senior schade-expert
Amsterdam
Brand

E: cdobbe@bosboon.nl

T: +31 (0)6 53 65 24 90

Xavier Schulkens

ir. X.E.A. (Xavier) Schulkens NIVRE-re

Senior schade-expert
Eindhoven
Aansprakelijkheid en Technische Varia

E: xschulkens@bosboon.nl

T: +31 (0)6 52 45 84 11

Niels van Holland

mr. N. (Niels) van Holland

Schadebehandelaar
Amsterdam
Alle diensten

E: nvholland@bosboon.nl

T: +31 (0)6 82 21 72 10

Martin Eijben

M. (Martin) Eijben

Schade-expert
Amsterdam
Transport Goederen en Scheepvaart en Techniek

E: meijben@bosboon.nl

T: +31 (0)6 20 67 98 62

Arjan Honing

Ing. A. (Arjan) Honing BMO

Schade-expert, Warranty surveyor en Heavy lift Specialist
Amsterdam
Transport Goederen en Scheepvaart en Techniek

E: ahoning@bosboon.nl

T: +31 (0)6 824 65 290

Maarten de Valk

ing. M.G.A. (Maarten) de Valk NIVRE-re

Schade-expert
Eindhoven
Aansprakelijkheid en Technische Varia

E: mdvalk@bosboon.nl

T: +31 (0)6 11 48 36 75

Hein Michels

H.H.J. (Hein) Michels

Senior schade-expert
Eindhoven
Personenschade

E: hmichels@bosboon.nl

T: +31 (0)6 12 21 19 48

Anita Geitenbeek

A. (Anita) Geitenbeek NIVRE-re

Senior schade-expert
Amsterdam
Personenschade

E: ageitenbeek@bosboon.nl

T: +31 (0)6 30 91 15 29

Rob Donkers

R.A.M. (Rob) Donkers NIVRE-re

Schade-expert
Eindhoven
Personenschade

E: rdonkers@bosboon.nl

T: +31 (0)6 51 38 20 81

Wilco van Mook

C.J.M. (Wilco) van Mook NIVRE-re

Schade-expert
Eindhoven
Personenschade

E: wvmook@bosboon.nl

T: +31 (0)6 13 62 36 58

Annemieke Verhorst Lemsom

A.M. (Annemieke) Verhorst-Lemsom

Schade-expert
Amsterdam
Transport Goederen

E: averhorst@rvjbosboon.nl

T: +31 (0)6 22 41 25 72

Pieter Paul Verhorst (Expert)

P.P. (Pieter Paul) Verhorst NIVRE-re

Senior schade-expert
Amsterdam
Brand

E: ppverhorst@rvjbosboon.nl

T: +31 (0)6 53 15 65 09

Nadia Kuah

N. (Nadia) Kuah

Schade-expert
Amsterdam
Transport Goederen

E: nkuah@rvjbosboon.nl

T: +31 (0)6 82 36 10 50

Ilona Lintsen-Gunsing

I. (Ilona) Lintsen-Gunsing

Schadebehandelaar
Eindhoven
Alle diensten

E: ilintsen@bosboon.nl

T: +31 (0)40 26 47 337

Officemanagers

Binnendienst

Financiële administratie

M.A.M. (Monique) Belderok

M.A.M. (Monique) Belderok

Financiële administratie
Amsterdam

E: finance@bosboon.nl

T: +31 (0)40 26 47 333