Medewerkers

Directie BosBoon Expertise

ing. M.C.J. (Mathy) Boon NIVRE-re

Mr. H.M. (Herman) van Velsen NIVRE-re

ing. T.A.M. (Twan) Meulendijks NIVRE-re

Directie RVJ BosBoon Expertise

ing. B. (Benno) van Berkel NIVRE-re

P.P. (Pieter Paul) Verhorst NIVRE-re

Mr. H.M. (Herman) van Velsen NIVRE-re

ing. T.A.M. (Twan) Meulendijks NIVRE-re

Experts

ing. M.C.J. (Mathy) Boon NIVRE-re

Senior schade-expert
Eindhoven
Aansprakelijkheid en
Technische Varia

E: mboon@bosboon.nl
T: +31 (0)6 51 54 76 71

ing. H. (Herman) van der Bos NIVRE-re

Senior schade-expert
Amsterdam
Aansprakelijkheid en
Technische Varia

E: hvdbos@bosboon.nl
T: +31 (0)6 36 06 12 59

mr. W.H.A.C. (Wim) Campman NIVRE-re

Senior schade-expert
Amsterdam
Aansprakelijkheid en
Technische Varia

E: wcampman@bosboon.nl
T: +31 (0)6 25 06 24 40

ing. J. (John) Coblens

Technisch consultant
Amsterdam
Aansprakelijkheid en
Technische Varia

E: jcoblens@bosboon.nl
T: +31 (0)6 30 87 53 13

drs. K. (Kenneth) Derksen

bedrijfsschade-expert
Amsterdam
Alle diensten

E: kderksen@bosboon.nl
T: +31 (0)20 26 10 777

H. (Hans) de Haan

Senior schade-expert
Amsterdam
Aansprakelijkheid en
Technische Varia

E: hdhaan@bosboon.nl
T: +31 (0)6 57 88 54 60

P.H.A. (Pieter) de Maaré

Senior schade-expert
Eindhoven
Aansprakelijkheid en
Technische Varia

E: pdmaare@bosboon.nl
T: +31 (0)6 57 31 79 06

ing. T.A.M. (Twan) Meulendijks NIVRE-re

Senior schade-expert
Eindhoven
Aansprakelijkheid en
Technische Varia

E: tmeulendijks@bosboon.nl
T: +31 (0)6 53 49 75 14 

L. (Luc) Reijrink NIVRE-re

Senior schade-expert
Eindhoven
Aansprakelijkheid en
Technische Varia

E: lreijrink@bosboon.nl
T: +31 (0)6 51 77 97 89

ing. A. (Arjan) Renting NIVRE-re

Schade-expert
Amsterdam
Aansprakelijkheid en
Technische Varia

E: arenting@bosboon.nl
T: +31 (0)6 83 56 30 52

Mr. H.M. (Herman) van Velsen NIVRE-re

Senior schade-expert
Amsterdam
Aansprakelijkheid en
Technische Varia

E: hvvelsen@bosboon.nl
T: +31 (0)6 22 48 65 00

ing. G.J.P. (Bram) Wirds NIVRE-re

Schade-expert
Eindhoven
Aansprakelijkheid en
Technische Varia

E: bwirds@bosboon.nl
T: +31 (0)6 53 49 75 14 

ir. X.E.A. (Xavier) Schulkens NIVRE-re

Senior schade-expert
Eindhoven
Aansprakelijkheid en
Technische Varia

E: xschulkens@bosboon.nl
T: +31 (0)6 52 45 84 11

C.D.W. (Willem) van Tongeren

Schade-expert
Eindhoven
Transport
Goederen

E: wvtongeren@bosboon.nl
T: +31 (0)6 39 45 01 65

M. (Martin) Eijben

Schade-expert
Amsterdam
Transport Goederen en
Scheepvaart en Techniek

E: meijben@bosboon.nl
T: +31 (0)6 20 67 98 62

ing. C.N. (Cees) Dobbe NIVRE-re

Senior schade-expert
Amsterdam
Brand

E: cdobbe@bosboon.nl
T: +31 (0)6 53 65 24 90

ing. M.G.A. de Valk NIVRE-re

Schade-expert
Eindhoven
Aansprakelijkheid en
Technische Varia

E: mdvalk@bosboon.nl
T:+31 (0)6 11 48 36 75

H.H.J. (Hein) Michels

Senior schade-expert
Eindhoven
Personenschade

E: hmichels@bosboon.nl
T: +31 (0)6 12 21 19 48

A. (Anita) Geitenbeek NIVRE-re

Senior schade-expert
Amsterdam
Personenschade

E: ageitenbeek@bosboon.nl
T: +31 (0)6 30 91 15 29

R.A.M. (Rob) Donkers NIVRE-re

Schade-expert
Eindhoven
Personenschade

E: rdonkers@bosboon.nl
T: +31 (0)6 51 38 20 81

C.J.M. (Wilco) van Mook NIVRE-re

Schade-expert
Eindhoven
Personenschade

E: wvmook@bosboon.nl
T: +31 (0)6 13 62 36 58

A.M. (Annemiek) Verhorst-Lemsom

Schade-expert
Amsterdam
Transport Goederen

E: averhorst@rvjbosboon.nl
T: +31 (0)6 22 41 25 72

P.P.F. (Pieter Paul) Verhorst NIVRE-re

Senior schade-expert
Amsterdam
Brand

E: ppverhorst@rvjbosboon.nl
T: +31 (0)6 53 15 65 09

ing. B. (Benno) van Berkel NIVRE-re

Senior schade-expert
Amsterdam
Brand

E: bvanberkel@rvjbosboon.nl
T: +31 (0)6 51 13 82 17

N. (Nadia) Kuah

Schade-expert
Amsterdam
Transport Goederen

E: nkuah@rvjbosboon.nl
T: +31 (0)6 82 36 10 50

W. (Willy) Berentsen NIVRE-re

Senior schade-expert
Amsterdam
Brand

E: wberentsen@rvjbosboon.nl
T: +31 (0)6 22 20 87 50

I. (Ilona) Lintsen-Gunsing

Schadebehandelaar
Eindhoven
Alle diensten

E: ilintsen-gunsing@bosboon.nl
T: +31 (0)40 26 47 337

mr. E. (Eef) Spronck

Schadebehandelaar
Eindhoven
Alle diensten

E: espronck@bosboon.nl
T: +31 (0)20 26 10 777

Officemanagers

ing. S. (Sabine) van der Linden

Officemanager
Eindhoven

E: svdlinden@bosboon.nl
T: +31 (0)40 26 47 333

G. (Geeta) Mazer

Officemanager
Amsterdam

E: gmazer@rvjbosboon.nl
T: +31 (0)20 46 50 465

Binnendienst

Adinda

Secretaresse
Eindhoven

E: info@bosboon.nl
T: +31 (0)40 26 47 333

Danique

Secretaresse
Eindhoven

E: info@bosboon.nl
T: +31 (0)40 26 47 333

Jeanine

Secretaresse
Eindhoven

E: info@bosboon.nl
T: +31 (0)40 26 47 333

José

Secretaresse
Eindhoven

E: info@bosboon.nl
T: +31 (0)40 26 47 333

Saskia

Secretaresse
Eindhoven

E: info@bosboon.nl
T: +31 (0)40 26 47 333

Renate

Secretaresse
Amsterdam

E: info@bosboon.nl
T: +31 (0)20 26 10 777

Marcia

Secretaresse
Amsterdam

E: info@rvjbosboon.nl
T: +31 (0)20 46 50 465

Astrid

Secretaresse
Eindhoven

E: info@bosboon.nl
T: +31 (0)40 26 47 333

Financiële administratie

Monique

Financiële administratie
Amsterdam

E: info@bosboon.nl
T: +31 (0)20 26 10 777

Directie BosBoon Expertise

ing. M.C.J. (Mathy) Boon NIVRE-re

Directeur

Mr. H.M. (Herman) van Velsen NIVRE-re

Directeur

ing. T.A.M. (Twan) Meulendijks NIVRE-re

Directeur

Directie RVJ BosBoon Expertise

ing. B. (Benno) van Berkel NIVRE-re

Directeur

P.P. (Pieter Paul) Verhorst NIVRE-re

Directeur

Mr. H.M. (Herman) van Velsen NIVRE-re

Directeur

ing. T.A.M. (Twan) Meulendijks NIVRE-re

Directeur

Experts

ing. M.C.J. (Mathy) Boon NIVRE-re

Senior schade-expert
Eindhoven
Aansprakelijkheid en
Technische Varia

ing. H. (Herman) van der Bos NIVRE-re

Senior schade-expert
Amsterdam
Aansprakelijkheid en
Technische Varia

mr. W.H.A.C. (Wim) Campman NIVRE-re

Senior schade-expert
Amsterdam
Aansprakelijkheid en
Technische Varia

ing. J. (John) Coblens

Technisch consultant
Amsterdam
Aansprakelijkheid en
Technische Varia

drs. K. (Kenneth) Derksen

bedrijfsschade-expert
Amsterdam
Alle diensten

H. (Hans) de Haan

Senior schade-expert
Amsterdam
Aansprakelijkheid en
Technische Varia

P.H.A. (Pieter) de Maaré

Senior schade-expert
Eindhoven
Aansprakelijkheid en
Technische Varia

ing. T.A.M. (Twan) Meulendijks NIVRE-re

Senior schade-expert
Eindhoven
Aansprakelijkheid en
Technische Varia

L. (Luc) Reijrink NIVRE-re

Senior schade-expert
Eindhoven
Aansprakelijkheid en
Technische Varia

ing. A. (Arjan) Renting NIVRE-re

Senior schade-expert
Amsterdam
Aansprakelijkheid en
Technische Varia

Mr. H.M. (Herman) van Velsen NIVRE-re

Senior schade-expert
Amsterdam
Aansprakelijkheid en
Technische Varia

ing. G.J.P. (Bram) Wirds NIVRE-re

Schade-expert
Eindhoven
Aansprakelijkheid en
Technische Varia

ir. X.E.A. (Xavier) Schulkens NIVRE-re

Senior schade-expert
Eindhoven
Aansprakelijkheid en
Technische Varia

C.D.W. (Willem) van Tongeren

Schade-expert
Eindhoven
Transport
Goederen

M. (Martin) Eijben

Schade-expert
Amsterdam
Transport Goederen en
Scheepvaart en Techniek

ing. C.N. (Cees) Dobbe NIVRE-re

Senior schade-expert
Amsterdam
Brand

ing. M.G.A. de Valk NIVRE-re

Schade-expert
Eindhoven
Aansprakelijkheid en
Technische Varia

E: mdvalk@bosboon.nl
T: +31 (0)6 11 48 36 75

H.H.J. (Hein) Michels

Senior schade-expert
Eindhoven
Personenschade

A. (Anita) Geitenbeek NIVRE-re

Senior schade-expert
Amsterdam
Personenschade

R.A.M. (Rob) Donkers NIVRE-re

Schade-expert
Eindhoven
Personenschade

C.J.M. (Wilco) van Mook NIVRE-re

Schade-expert
Eindhoven
Personenschade

A.M. (Annemieke) Verhorst-Lemsom

Schade-expert
Amsterdam
Transport Goederen

P.P.F. (Pieter Paul) Verhorst NIVRE-re

Senior schade-expert
Amsterdam
Brand

ing. B. (Benno) van Berkel NIVRE-re

Senior schade-expert
Amsterdam
Brand

N. (Nadia) Kuah

Schade-expert
Amsterdam
Transport Goederen

W. (Willy) Berentsen NIVRE-re

Senior schade-expert
Amsterdam
Brand

I. (Ilona) Lintsen-Gunsing

Schadebehandelaar
Eindhoven
Alle diensten

mr. E. (Eef) Spronck

Schadebehandelaar
Eindhoven
Alle diensten

Officemanagers

ing. S. (Sabine) van der Linden

Officemanager
Eindhoven

G. (Geeta) Mazer

Officemanager
Amsterdam

Binnendienst

Adinda

Secretaresse
Eindhoven

Danique

Secretaresse
Eindhoven

Jeanine

Secretaresse
Eindhoven

José

Secretaresse
Eindhoven

Saskia

Secretaresse
Eindhoven

Renate

Secretaresse
Amsterdam

Marcia

Secretaresse
Amsterdam

Astrid

Secretaresse
Eindhoven

Financiële administratie

Monique

Financiële administratie
Amsterdam